Startovní listina závodu Triatlon jednotlivci – Hornettlon 2018
Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?
Jméno | Klub | Město | Kategorie | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|
Jiri Kratochvil | Mlada Boleslav | TM40+ | Ne | |
JIndřich Sršeň | Multisport Team | Hrádek nad Nisou | TM40+ | Ne |
Filip Böhm | STS Chvojkovice Brod | TM39 | Ne | |
Jana Cechova | Vrchlabi | TZ | Ne | |
Nikola Metelková | TODiBike.cz | Hradec Králové | TZ | Ne |
Jan Havlásek | Česká Lípa | TM39 | Ano | |
Martin ŠTEFAN | Katusice | TM29 | Ano | |
Petr Mendl | Ústí nad Labem | TM40+ | Ano | |
Monika Jancova | ASC Dukla Brandýs n.L. | Praha | TZ | Ne |
Zuzka Macurova | TZ | Ne | ||
Milan Kucharic | TM29 | Ano | ||
Pavel Tůma | ASC DUKLA | Praha | TM40+ | Ano |
Luboš Merenus | Pot a krev | Stružnice | TM39 | Ano |
Dana Divišová | ACTIVE TOUR CYCLING TEAM | RUMBURK | TZ | Ano |
Petr Novák | Příbram na Moravě | TM29 | Ano | |
Jan Kříž | AC Praha 1890 | Praha 8 | TM40+ | Ano |
Filip Gončar | Praha 9 | TM29 | Ne | |
Filip Gončar | Praha 9 | TM29 | Ne | |
Kristyna Prikrylova | AC Praha | Praha 6 | TZ | Ne |
Petr Dragoun | ACTIVE TOUR CYKLING TEAM | Krásná Lípa | TM39 | Ano |
Marie Ševelová | TJ SOKOL Maxičky | Česká Lípa | TZ | Ano |
Ondřej Bílek | BE ON TOP Racing team | Liberec | TM39 | Ano |
David Žižka | ELEVEN MERCEDES MITAS | Praha | TM29 | Ano |
Zbyněk Šrubař | B4 - Běžecká škola Prahy 4 | Praha | TM39 | Ano |
Jiří Měřička | TJ Astra Praha | Praha | TM29 | Ano |
Ivo Jeřábek | SWEEP Cycling | Děčín | TM39 | Ano |
Petr Kovář | Eleven Mercedes Mitas | Jablonec nad Nisou | TM40+ | Ne |
Jiří Blažek | Jablonecké Mattonky | Liberec | TM40+ | Ano |
Lucie Šrámková | Vrchlabí | Vrchlabí | TZ | Ano |
Tomáš Borov | Vrchlabí | Vrchlabí | TM39 | Ano |
Patrik Schober | TM40+ | Ano | ||
Petr Pusman | Eleven Mitas Team | Jablonec nad Nisou | TM39 | Ne |
Jan Pacina | TRIADE Děčín | Decin | TM40+ | Ano |
Martin Kočí | Haven Team | Jablonec nad Nisou | TM29 | Ano |
Petr Hantych | KRALUPY | TM40+ | Ano | |
Jakub Stádník | Triatlon - Liberec | Šimonovice | TM29 | Ano |
Daniel Stádník | Triatlon Liberec | Šimonovice | TM40+ | Ano |
Ladislav Věchet | Česká Lípa | TM40+ | Ano | |
Jakub Laušman | Vřesník | TM29 | Ne | |
Simona Dvořáková | Tria klub Poděbrady | Poděbrady | TZ | Ano |
Martin Rejhon | Mladá Boleslav | TM40+ | Ne | |
Roman Kupec | A-team | Český Dub | TM40+ | Ano |
Tomáš Benda | KL-Sport Děčín | Děčín | TM39 | Ne |
Martin Ludvík | A-team | TM39 | Ano | |
Miroslav Burda | Obezlu v zádech | Praha | TM39 | Ne |
Robert Kuchciak | Sieniawka | TM40+ | Ne | |
Jaroslav Jíra | Tri club Haven Česká Lípa | Zákupy | TM40+ | Ano |
Štěpán Šetek | Litoměřice | TM29 | Ano | |
Jan Tiefenbach | x | Praha 20, Horní Počernice | TM40+ | Ano |
Matěj Reiser | Kellys BikeRanch Team | Praha | TM29 | Ano |
Štěpán Kapko | TM29 | Ano | ||
David Kapko | TM40+ | Ano | ||
Matyáš Doubek | TM29 | Ano | ||
Emma Doubková | SK Praga | TZ | Ano | |
Iva Kašparová | TZ | Ano | ||
Marek Bím | Triatlon Liberec | Liberec | TM40+ | Ano |
Martin Svačina | KP | Jablonec nad Nisou | TM40+ | Ano |
Lenka Hloušková | AngecoTeam | Krhanice | TZ | Ano |
Ondřej Zubec | AngecoTeam | Krhanice | TM40+ | Ano |
Marek Kratochvíl | Bražecký Mládenci | Náchod | TM29 | Ano |
Vojtech Kotek | Horomerice | TM29 | Ano | |
Marek Čumpelík | Hejnice | TM29 | Ano | |
Aleš Vítek | A-team | Český Dub | TM40+ | Ano |
Tomáš Lehovec | STS Chvojkovice-Brod | Praha | TM40+ | Ne |
Pavel Nový | Triatlon Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | TM40+ | Ano |
Luboš Sádovský | scandfood.cz | TM40+ | Ano | |
Jiří Hála | TM39 | Ne | ||
Matěj Pilát | Yaroff Freedom Riders & ELAB Team | Přezletice | TM40+ | Ano |
Vendulka Praská | Atletika Litvínov | TZ | Ano | |
Ondrej Mokry | TM39 | Ano | ||
Petr Hriadel | Česka Lípa | TM39 | Ano | |
Václav Zemler | Nazdařbůh | Varnsdorf | TM40+ | Ano |
Martin Štěpán | HKNMPSM | Liberec | TM39 | Ne |
Miroslav Krajcigr | TM29 | Ano | ||
Dominik Zehringer | SC Praha | TM29 | Ano | |
Květa Mandíková | SKP Česká Lípa | Česká Lípa | TZ | Ano |
Ondřej Novotný | BT Chalupáři | Poděbrady | TM39 | Ano |
Jan Novák | Vostrý hrany | TM29 | Ano | |
Václav Heinrich | IMIN | Liberec | TM40+ | Ano |
Mário Šmehil | TM40+ | Ano | ||
Milan Adamec | Nový Bor | TM40+ | Ano | |
JIří Tauš | TM40+ | Ano | ||
Jakub Tauš | Horní Libchava | TM29 | Ano | |
Jan Štefan | MMA Jan Štefan | Česka lípa | TM40+ | Ano |
Radim Pavlicek | iMiN | Liberec | TM40+ | Ne |
Radim Pavlicek | iMiN | Liberec | TM40+ | Ne |
Josef Ptáček | IMIN | Liberec | TM39 | Ano |
Ondřej Bahník | IMIN | Liberec | TM39 | Ano |
Kamil Imrich | HO Skaláci Česká Lípa | Dubá | TM39 | Ano |
Ondřej Kotrč | TM39 | Ano | ||
Lukáš Netresta | Praha | TM40+ | Ano | |
Rudolf Sůra | CDL SYSTEM a.s. by Solitea | Ústí nad Labem | TM39 | Ano |
Tomáš Štický | Velká Bukovina | TM39 | Ano | |
Pavel Kříž | BP | Česká Lípa | TM40+ | Ano |
Karel Prchal | TM39 | Ano | ||
Vladimír Stránský | Slimáci Žizníkov | Žizníkov | TM40+ | Ano |
Vítězslav Stránský | UFO-RIDE.CZ | Praha 4 | TM39 | Ano |
Pavlina Vagnerova | TZ | Ne | ||
Hurník Michal | TM40+ | Ano | ||
Jan Janata | Vrchlabí | TM29 | Ne | |
Lukáš Frus | Liberec | TM39 | Ano | |
Petr Sádek | T.J. Sokol Lomnice nad Popelkou | Lomnice nad Popelkou | TM29 | Ano |
Michal Petira | Trutnov | TM29 | Ano | |
Vasek Hajdur | NORTH CZECH RIDERS | Liberec | TM39 | Ano |
Petr Štípl | Praha 5 - Lochkov | TM39 | Ano | |
Štěpán Minařík | Praha | TM39 | Ano |